Wzmacniane dżinsy do jazdy

Wzmacniane dżinsy do jazdy

Zachowaj bezpieczeństwo i doskonały wygląd, wybierając wzmacniane dżinsy H-D® do jazdy!

Bezpieczeństwo przede wszystkim, ale styl też jest ważny. Wzmacniane dżinsy do jazdy firmy Harley-Davidson® są najbardziej zaawansowanymi technologicznie dżinsami motocyklowymi na świecie i zapewniają dodatkową ochronę podczas jazdy, pozwalając przy tym zachować właściwy styl.

Wyglądaj stylowo na motocyklu i po zejściu z niego

Nasze wzmacniane dżinsy do jazdy są wykonane z najwyższej jakości materiału dżinsowego z nową, innowacyjną podszewką. Ma ona dwukrotnie większą wytrzymałość na ścieranie i jest dwukrotnie lżejsza niż inne podszewki w dostępnych na rynku wzmacnianych spodniach dżinsowych. Najnowsze technologie wewnątrz, rasowy styl na zewnątrz. Zaprojektowane tak, aby wyglądały dobrze podczas jazdy motocyklem, jak i po zejściu z niego.

Wreszcie doczekaliśmy się idealnych dżinsów do jazdy.
Wyglądaj stylowo na motocyklu i po zejściu z niego

Wystarczająco wytrzymałe, aby być na drodze

Podszewka ROOMOTO®

Każda para dżinsów gwarantuje niezbędne komfort, styl i ochronę. Teraz decydujesz nie tylko o tym, dokąd pojedziesz, ale także w jakim stylu. Dżinsy mają podszewkę z opatentowanego i najlepszego w swojej klasie materiału ROOMOTO®, który chroni tył, zewnętrzne części nóg, uda oraz kolana motocyklisty.

ROOMOTO® waży o połowę mniej niż tradycyjne podszewki ochronne, mając przy tym dwukrotnie większą odporność na ścieranie. Materiał ROOMOTO® znakomicie przepuszcza powietrze, doskonale odprowadza wilgoć i ma właściwości antybakteryjne. Jest to jedyna podszewka ochronna zaprojektowana wyłącznie z myślą o motocyklistach. Jej właściwości sprawiają, że skóra jest chłodna, sucha i świeża przez cały dzień, a dłuższa jazda nie będzie stanowić problemu.

Wystarczająco wytrzymałe, aby być na drodze
Riding Jeans
riding-jeans-genuine.png
  • Podszyte częściowo taką samą podszewką ROOMOTO®, jak w dżinsach FXRG®
  • Średni stan trochę poniżej naturalnej linii pasa
  • Ręcznie wykonane przetarcia
  • Wąska nogawka o nieznacznie rozszerzającym się kroju (spodnie męskie) ułatwiającym nasunięcie na but do jazdy lub zwężającym się kroju (spodnie damskie) ułatwiającym włożenie do buta do jazdy
  • Dżins z elastycznymi włókami zwiększający komfort podczas jazdy
  • Kieszenie na wkłady ochronne na biodrach i kolanach
riding-jeans-original.png
riding jeans