LEGENDARNE MASZYNY WE WSPÓŁCZESNYM WYDANIU

KULTOWE IKONY

Kolekcja nietuzinkowych motocykli Harley-Davidson inspirowanych naszymi najsłynniejszymi i najbardziej poszukiwanymi modelami. Każda z maszyn jest hołdem dla charakterystycznych projektów, kolorów i części H-D, zbudowana w oparciu o współczesne technologie i dopełniona najnowszą techniką. Są to motocykle oferowane w limitowanej ilości, indywidualnie numerowane i produkowane tylko w jednej serii. Każdego roku pojawia się nowy model z tej wyjątkowej kolekcji.

PRZYWÓDCA SFORY POWRACA

2024 HYDRA-GLIDE REVIVAL

Najnowszym modelem w kolekcji Kultowe Ikony jest motocykl 2024 Hydra-Glide Revival, który stanowi współczesną rekonstrukcję customa FLH z 1956 roku.

zobacz motocykl

2023 ELECTRA GLIDE™ HIGHWAY KING

Trzeci model z naszej kolekcji Kultowe Ikony to 2023 Electra Glide Highway King, motocykl nawiązujący do nostalgicznej ery długodystansowych podróży wśród pięknych krajobrazów.

ZOBACZ MOTOCYKL

2023 Electra Glide™ Highway King
2022 Low Rider™ El Diablo

NUMEROWANA EDYCJA 1500 MASZYN

2022 LOW RIDER™ EL DIABLO

Zrodzony z ducha buntu, ekspresji i artyzmu, które definiowały styl West Coast w latach 80. XX wieku. Low Rider El Diablo z rocznika 2022 to współczesna inkarnacja ikonicznych i bardzo poszukiwanych modeli Harley-Davidson FXRT, będąca hołdem dla innowatorów i epoki, w której wypracowano styl motocykla „Tallboy”, wariację stylu Americana na dwóch kołach.

ZOBACZ MOTOCYKL


NUMEROWANA EDYCJA 1500 MASZYN

2021 ELECTRA GLIDE™ REVIVAL™ 

Współczesna rekonstrukcja klasyka z 1969 roku. Naszpikowana najnowszą techniką, w tym Reflex™ Defensive Rider Systems* czy Boom! Box GTS 6.5 z obsługą Apple CarPlay™, i wyposażona w silnik Milwaukee-Eight™ 114. Ta niemożliwa do pomylenia z innymi konstrukcja przywraca wspomnienia dzięki trzem kolorom lakieru oraz elementom nawiązującym do oryginalnej maszyny. 

*Bez systemu monitorowania ciśnienia w oponach

ZOBACZ MOTOCYKL

2021 Electra Glide™ Revival™