Najnowsze wiadomości

XI Polish Bike Week® Karpacz 2018 / Godziny otwarcia salonu Sierpień

Karpacz już w tym tygodniu!

Od 2 do 4 Sierpnia zapraszamy Was na jedne z największych świąt motocyklistów! Pragniemy Was poinformować, że w tym samym czasie nasz salon na Ul. Partynickiej będzie zamknięty, zobaczymy się z powrotem już 6 Sierpnia.

W tym roku mamy dla Was ogrom atrakcji, Demo truck Freedom on Tour, DJ, Whiskey in the Jar razem z Jack Daniel's Tennessee Whiskey, konkursy i wiele innych. Przekonacie się już na miejscu. ;)

POLISH BIKE WEEK® KARPACZ 2018 uzyskał akredytację oficjalnej edycji polskiej obchodów 115-lecia Harley-Davidson® i 35-lecia Harley Owners Group®, więc tym bardziej w tym roku atrakcji nie zabraknie.

Zaczynamy w czwartek zamkniętą imprezą w Dworze Liczyrzepy: 115 year’s Harley-Davidson®, 35 year’s H.O.G.® – Polish Celebriaton - Welcome Party /wejściówka 70 pln, rezerwacje m.telak@hd-tour.pl/. Tam m.in. rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego, który teraz ogłaszamy: Przygoda z HD® z ostatnich 35 lat”, wyślij zdjęcie na a.zurakowski@hd-tour.pl, a najlepsza fotka/historia ukoronowana zostanie prezentem na 115 lat HD®. Dalsza część programu POLISH BIKE WEEK® na http://www.wygraj-harleya.pl/www3/program.

Będziemy na Ciebie czekać.